Mam na imię Patrycja

...prawdą jest, że od zawsze byłam ideologicznie związana z ekologią, lecz mojemu sercu bliskie było gotowanie...

Brak danych
Buraczane carpaccio

Uwielbiam połączenie buraka z serem kozim, jest to świetna propozycja na kolacje w domu ale również wcześniej przygotowane drugie śniadanie na wynos. Na upieczenie buraka potrzebujesz godzinę, proponuję zrobić to wcześniej. Natomiast czas samego wykonania zależy od naszych umiejętności, jak szybko pokroimy składniki tak szybko będziemy jeść :)

Fusilli z cukinią i suszonymi pomidorami

Pyszne, pożywne danie warzywne! Standardowo przedstawiam Wam pomysł na szybki posiłek zawierający odpowiednią porcję warzyw. Przyrządzanie makaronów sprawia mi ogromna przyjemność. Robiąc je możemy improwizować dodawać składniki jakie aktualnie mamy w lodówce. Ten przepis właśnie taki jest, szybki, prosty a jednakowo smaczny.

Pietruszkowe spaghetti

Moje ulubione danie 5 składnikowe, które zrobisz w czasie ugotowania makaronu. Doceniam takie dania szczególnie dlatego, że nie wymagają poświęcania dużej ilości czasu. Składniki natomiast zawsze mam w lodówce, ponieważ są często składową bardziej rozbudowanych dań.

Brak danych
Projekt i realizacja: www.internet.media.pl
Brak danych
{"path":"sniadania"}
{"menu":"menu","logo":"logo","row-1":"row-1","row-2":"row-2","row-3":"row-3","about":"about","footer":"footer","cookie":"cookie","author":"author","footer-sitemap":"footer-sitemap","social-media":"social-media","title-row":"title-row","title-col":"title-col","submenu":"submenu"}