Mam na imię Patrycja

...prawdą jest, że od zawsze byłam ideologicznie związana z ekologią, lecz mojemu sercu bliskie było gotowanie...

Brak danych
O mnie

Cześć!

Mam na imię Patrycja.

Chodź zjemy coś dobrego!

Ukończyłam studia w kierunku ochrony środowiska z tyt. mgr inż., na co dzień wykonuje związany z tym mało kobiecy, ale lubiany przeze mnie zawód. Prawdą jest, że od zawsze byłam ideologicznie związana z ekologią, lecz mojemu sercu bliskie było gotowanie...

Pewnego dnia postanowiłam to połączyć jak składniki w mojej kuchni. Uwielbiam karmić ludzi i organizować przyjęcia. I to właśnie ludzie spowodowali, że odważyłam się stworzyć tę stronę. Prowadzę sportowy tryb życia. Łączę treningi siłowe ze zdrowym jedzeniem. Wszystko, co jem, jest przygotowane przeze mnie z wyselekcjonowanych produktów o niewygórowanej cenie. Przetworzonej żywności i chemii mówię NIE!

Od prawie roku nie jem mięsa oraz nabiału, gotuję zgodnie z ideą ZERO WASTE. W życiu głównie kieruję się tym, co podpowiada mi serce.

Jestem szczera i otwarta, lubię jak czarne, jest czarne, a białe-białe. Nie boję się konstruktywnej krytyki, cenię sobie ludzi, od których mogę się czegoś nauczyć lub wymienić doświadczeniami.

Zapraszam do poczytania…a może i zastosowania. Zobaczymy, co dla siebie wybierzesz...

Brak danych
Projekt i realizacja: www.internet.media.pl
Brak danych
{"path":"o-mnie"}
{"menu":"menu","logo":"logo","row-1":"row-1","row-2":"row-2","row-3":"row-3","about":"about","footer":"footer","cookie":"cookie","author":"author","footer-sitemap":"footer-sitemap","social-media":"social-media","title-row":"title-row","title-col":"title-col","submenu":"submenu"}