Mam na imię Patrycja

...prawdą jest, że od zawsze byłam ideologicznie związana z ekologią, lecz mojemu sercu bliskie było gotowanie...

Brak danych
Buraczane carpaccio

Uwielbiam połączenie buraka z serem kozim, jest to świetna propozycja na kolacje w domu ale również wcześniej przygotowane drugie śniadanie na wynos. Na upieczenie buraka potrzebujesz godzinę, proponuję zrobić to wcześniej. Natomiast czas samego wykonania zależy od naszych umiejętności, jak szybko pokroimy składniki tak szybko będziemy jeść :)

Mleczne Ramen

To zupa, którą zajadam się w ilości nadprogramowej. Połączenie świeżych dodatków z lekko zgrillowanymi warzywami i podpieczonym tufu to „niebo w gębie” warte każdego czasu przygotowania. Niestety wiem, że z racji tego, że wymaga tego czasu jest niechętnie przygotowywana a robienie jej na skróty nie daje efektu. Ta zupa powstaje z cierpliwości i miłości do gotowania. Często robię ją w leniwą niedzielę. Dzięki temu zajadam się orientalnym smakiem na początku tygodnia.

Brak danych
Projekt i realizacja: www.internet.media.pl
Brak danych
{"path":"dania-glowne"}
{"menu":"menu","logo":"logo","row-1":"row-1","row-2":"row-2","row-3":"row-3","about":"about","footer":"footer","cookie":"cookie","author":"author","footer-sitemap":"footer-sitemap","social-media":"social-media","title-row":"title-row","title-col":"title-col","submenu":"submenu"}